ריסוס מזיקים

מתי כדאי לבצע הדברה באמצעות ריסוס?

ריסוס מזיקים - הדברה תל אביבהדברה באמצעות ריסוס מזיקים מומלץ לביצוע פעם בשנה. מזיקים החודרים אל ביתנו מטרידים ומלכלכים וכמובן פוגעים באיכות החיים שלנו. הדברת מזיקים היא עניין הדורש טיפול זריז ומקצועי בכדי להבטיח שקט ובית נקי ממזיקים לאורך זמן.

אין זמן לא מתאים לבצע הדברה באמצעות ריסוס. ריסוס מוצלח הוא ריסוס המתבצע פעם בשנה, לפני שהמזיקים מופיעים וההתמודדות אתם קשה יותר.

נהוג לעשות הדברה באמצעות ריסוס כשמסיימים לבנות או לשפץ את הבית. גם אם אתם עוברים דירה כדאי מאוד לבצע בה ריסוס כשהיא ריקה. ובבית קרקע או בבית אם גינה תמיד כדאי לבצע הדברה באמצעות ריסוס יסודי שימנע מחרקים וממזיקים אחרים לפלוש אל תוך הבית.

הדברה באמצעות ריסוס

תמיד כדאי לבצע הדברה בריסוס באמצעות חברת הדברה מקצועית ומוסמכת.

מתי מומלץ לרסס

האביב הוא העונה האידאלית לביצוע ריסוס. החום הגדול שמביא אתו הביתה נחילי מזיקים עדיין לא מהגיע ומזג האויר מאפשר לכן לאוורר את הבית כראוי. הזמינו מדביר עם בוא האביב והבטיחו לעצמכם שנה שקטה ונקייה ממזיקים. נסו לכוון את הריסוס לתקופה שבה אתם לא נמצאים בבית. לפני יציאה לחופשה או לפני סוף שבוע בו תכננתם לטייל.

הדברה באמצעות ריסוס
ריסוס ביתי או ריסוס מקצועי?

חומרי ריסוס נמכרים בכל סופר, מכולת או חנויות חומרי בניין. תוכלו לבצע הדברה באמצעות ריסוס בעצמכם שטחים בהם אתם רואים את המזיקים אך עליכם לזכור – חומרים שבהם משתמש מדביר מוסמך נותנים פתרון טוב לטווח ארוך יותר ומגיעים בפיזור נכון לכל פינה נסתרת ולאזורים שאתם לא תוכלו להגיע אליהם בעצמכם. בנוסף החזקת חומרי ריסוס ביתיים בקרבת ילדים או בעלי חיים אינה מומלצת.

אין ספק: ריסוס כדאי לבצע באמצעות מדביר מוסמך ובעל רישיון לבצע ריסוס.

ריסוס מזיקים
5 (100%) 11 votes