ריסוס בתל אביב

ריסוס

כאשר מבצעים ריסוס בבית מפזרים חומר הדברה נוזלי באמצעות מכשיר מרסס. ריסוס הוא פעולת הדברה המתבצעת נגד מזיקים. מומלץ לבצע ריסוס על ידי חברת הדברה מקצועית המכירה את התחום ויודעת כיצד להשיג תוצאות מיטביות. ביצוע ריסוס בעיר צפופה וישנה כמו תל אביב דורש רמת מקצועיות גבוהה ביותר והיכרות מעמיקה עם השטח.

ריסוס בתל אביב

כיצד מתבצע הריסוס ?

אם אתם זקוקים לריסוס בתל אביב כנראה שתדרשו לבצע ריסוס בבניין משותף או ברחבת הכניסה והחנייה של הבניין. אם בחרתם לבצע ריסוס באופן עצמאי ישנן מספר פעולות שעליכם לבצע בכדי לרסס באופן מוצלח: זהו את המזיק והתאימו את חומר הריסוס למזיק המסוים, אתרו את הקן או את מקום המסתור, הרחיקו ילדים קטנים ובעלי חיים מהאזור המטופל, ורססו בזהירות על פי ההנחיות על גבי האריזה.

מתי נבצע ריסוס ?

הריסוס יבוצע כחלק מפעולת הדברה. נשתמש בריסוס בבואנו להדביר חרקים זוחלים כגון תיקנים, נמלים, עכבישים וזוחלים שונים. חשוב להתאים את סוג הריסוס עבור סוג המזיקים שנמצאים בביתכם. נוכחות של מזיקים מסוכנת ופוגעת בנו ובסביבת המגורים שלנו בכמה דרכים: עקיצות, אלרגיות, העברת חיידקים וטפילים, גועל וסלידה, פגיעה בחוטי חשמל וטלפון, כרסום אריזות של מוצרי מזון וגרימת זיהום, כרסום בגדים ואריגים ועוד. בתל אביב קיומם של מזיקים בריכוזים גבוהים הוא בעיה נפוצה ביותר.

מעוניינים לבצע ריסוס בתל אביב? פנו עוד היום להזמנת שירותי ריסוס 1-800-666-600

עבודה עם חברת הדברה

ייתכן שתבצעו מספר ניסיונות ריסוס עצמאי כושלים בטרם תזמינו מדביר מוסמך. לעתים אין מנוס מלהזמין חברה מקצועית המספקת שירותי הדברה בכדי שתבצע ריסוס מתאים לסוג המזיקים ותרחיק אותם לתקופה ארוכה. בצעו סקר שוק ובחרו חברת הדברה מוסמכת הפועלת בכפוף לתקנים והוראות הבטיחות. זכרו שחומרי ההדברה שמפזרת חברת הדברה מוסמכת פועלים בשיטות שונות, חלקו אטיות יותר אך הן משיגות תוצאות טובות לאורך זמן.

שמירה על בטיחות

בעת ריסוס בתל אביב משוחררים ומפוזרים לאוויר חומרים רעילים ומסוכנים ביותר. חברות הדברה מקצועיות מציעות שימוש במגוון רחב של חומרי הדברה המיועדים לטיפול במזיקים מסוגים שונים. שימוש לא נכון בחומרי ריסוס עלול לסכן אתם ואת בעלי החיים שלכם ולכן עליכם להקפיד על כללי בטיחות לקראת ובעת תהליך ריסוס בבית: דרשו מהמדביר להשתמש בחומר ריסוס המאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה. בתום פעולת ריסוס יש לצאת מהבית למספר שעות ולאוורר אותו על פי הנחיות המדביר. בחזרתכם אל הבית נקו במטלית לחה את האזורים בהם פוזר חומר הריסוסחברת ההדברה שלנו מבצעת ריסוס בתל אביב באופן יסודי ומקצועי.

ריסוס בתל אביב
5 (100%) 57 votes