מדבירים בתל אביב

עושים הדברה בתל אביב

אם אתם גרים בתל אביב מזיקים מסוגים שונים הם בעיה חמורה עבורכם. מזיקים קיימים ברוב הבניינים במדינה אבל בתל אביב הצפופה שרוב הבניינים בה ישנים יש כמויות של מזיקים מכל הסוגים, חרקים, מכרסמים, יונים, מקקים ותיקנים וכמובן נמלים. בתל אביב  אין הבדל אם אם אתם גרים בצפון או בפלורנטין, בכל פינה בעיר אתם חיים עם נוכחות המזיקים.

חיים בתל אביב? כנראה שאתם סובלים ממזיקים בבתי המגורים שלכם. ג'וקים בחדר המדרגות ובשירותים, ג'וקים בארונות המטבח, ברחוב ליד הפח הראשי ובעצם בכל מקום. ישנם סוגים רבים של מזיקים – ג'וקים, נמלים, זבובים וגם מזיקים גדולים כמו עכברים וחולדות שחולקים איתנו את החיים בתל אביב.

השאלה הגדולה – איך מטפלים במזיקים באופן שיגרום להם להיעלם ולא לחזור?

תרופות סבתא עוזרות בהרבה תחומים אך לא בתחום ההדברה. אין לנו ברירה אלא לפנות למדביר מוסמך שיבוא ויפתור את הבעיה אחת ולתמיד. ברוב המקרים שווה לשלם את המחיר על ההדברה וליהנות משקט יחסי לפחות לשנה הקרובה.

אז איך נבחר מדביר מקצועי?

מדביר מוסמך – ודאו לפני הכל שמדובר במדביר מוסמך ומורשה ושהחומרים בהם הוא משתמש הם חומרים המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

המחיר – ישנם מדבירים רבים בשוק. עשו סקר מחירים וודאו מה השירות המוצע וכמה הוא עולה.

אחריות – בדקו האם המדביר מציע לכם אחריות עבור ההדברה ולכמה זמן.

איך תתכוננו להדברה?

עושים הדברה בתל אביבבכדי לייעל את הליך ההדברה ולהקל עליו כדאי מאוד לטפל בדירה ולאטום אותה כראוי ולנקות את האזור המדובר כמה שיותר. לפני ההדברה, בוודאי אם מדובר בריסוס, אטמו את ארונות המטבח ואת כלי האוכל הקיימים בבית. אם אתם מדבירים בשטחים ציבוריים כמו חדר מדרגות או גינה בדקו שאין שם ציוד של שכנים, בייחוד הקפידו לפנות משחקים של ילדים או כלי אוכל ושתייה של בעלי חיים.

שקלו להשתמש בהדברה ירוקה

אמנם אתם רוצים להיפטר מהמזיקים אבל חשוב לבחור חומרים שאינם פוגעים בסביבה, בבעלי חיים השונים המסתובבים בה ובצמחיה.

עושים הדברה בתל אביב
5 (100%) 2 votes